Pramogos

 

Gamernės malūno prieigose ir netoli esančiuose objektuose organizuojami laisvalaikio pramoginiai renginiai.

Malūno prieigose išlikusiame bunkeryje organizuojami ir rengiami emociniai interaktyvūs realybės žaidimai. „Zombie bunker“ – kupinas paslapčių ir mįslių galvosūkių žaidimas! Bunkeryje rasite daugybę galvosūkių ir iššūkių kambarių, iš kurių išeiti pavyks tik tuomet, jei pasitelksite savo pastabumą, sumanumą ir, žinoma, komandinį darbą. Šiurpios istorijos, mistiški ženklai ir užuominos, nesustabdomai tiksintis laikas – visa tai garantuos įsimintiniausią laisvalaikį su draugais!

2 km. nuo Gamernės vienkiemio nutolusiame bunkeryje rengiamas emocinis interaktyvus realybės spektaklis. Dalyvaudami spektaklyje 1984. Išgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje”, turėsite galimybę susipažinti su totalitarinės valstybės piliečio gyvenimu bei patirti gerą adrenalino dozę.

4 km. atstumu nuo Gamernės malūno esančiuose „Arvydų“ tvenkiniuose organizuojama komercinė ir pramoginė žvejyba, smulkios faunos medžioklė. Medžioklės plotus sudaro apie 600  ha teritorija. Puiki laisvalaikio praleidimo forma, leidžianti pasidžiaugti ir pabendrauti su gyvąją gamta.

Visi laisvalaikio renginiai ir pramogos rengiami iš anksto užsakius paslaugą.