Nuoma

Patalpų nuomos, svečių apgyvendinimo, maitinimo ir aptarnavimo paslaugos yra teikiamos netoli Vilniaus (30 min. automobiliu nuo miesto centro), esančiame, Gamernės viensėdžio malūne ir jo teritorijos prieigose – išskirtinėje savo kultūros paveldu ir istorine dvasia vietoje.

Gamernės viensėdis yra šalia Neries santakos ir Bezdonės upelio. Vietovės pavadinimas kilęs nuo XVIII a. šiose vietose stovėjusios kalvės (hamer – vokiškai kalvis). Tuo metu Jėzuitų ordino dvarui priklausančiame „Gamernės“ palivarke buvo įrengtas medinis ūkinis pastatas – vandens malūnas.

1903 m. prie Bezdonės upelio buvo atstatytas mūrinis malūno pastatas. Jau tada Gamernės ūkį ir jam priklausančius pastatus imta nuomoti to meto vietiniams ūkininkams.

Šiandiena renovuotame Gamernės malūne ir jo teritorijoje esančiuose pastatuose teikiamos maitinimo, verslo, edukacinių, laisvalaikio ir pramoginių renginių organizavimo,  patalpų nuomos ir nakvynės paslaugos. Malūne yra įrengtos 2 pokylių salės su lauko terasomis ir vaizdu į krentantį krioklį, suomiška pirtis su sūkurine vonia ir 7 gyvenamieji kambariai. Vasaros metu duris atveria  uždara lauko pavesinė su šalia jos įrengta virtuve. Mėgaudamiesi tradiciniais ar išskirtiniais maisto patieklais galėsite gerėtis aplinkui supančios gamtos vaizdais,  krioklio bei upelio čiurlenimo, susiliejančio su čia skambančia muzika, garsais.

 

 

Nuoma